TYS50204R7M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS50204R7M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50204R7M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.2A 57 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS50204R7M-10.pdf2.TYS50204R7M-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50204R7M-10
Tau Wae TYS50204R7M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.2A 57 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289939 pcs Pepa Raraunga 1.TYS50204R7M-10.pdf2.TYS50204R7M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5020
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2020 (5050 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2708-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 37MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 2.2A 57 mOhm Max 2020 (5050 Metric)
DC Resistance (DCR) 57 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.2A
I teie nei - Maama 2.5A