TYS50201R5N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50201R5N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 3.2A 26 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS50201R5N-10.pdf2.TYS50201R5N-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50201R5N-10
Tau Wae TYS50201R5N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 3.2A 26 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302880 pcs Pepa Raraunga 1.TYS50201R5N-10.pdf2.TYS50201R5N-10.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 68MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 26 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 26 mOhm
Whakatauranga onamata 3.2A I teie nei - Maama 4.1A