TYS4030680M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4030680M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS4030680M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 520MA 1.128 OHM
Ngā Rauemi: TYS4030680M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS4030680M-10
Tau Wae TYS4030680M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 520MA 1.128 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230810 pcs Pepa Raraunga TYS4030680M-10.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS4030
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2701-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 1.128 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.128 Ohm Max Whakatauranga onamata 520mA
I teie nei - Maama 720mA