TYS50203R6N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS50203R6N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.6UH 2.5A 43 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS50203R6N-10.pdf2.TYS50203R6N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS50203R6N-10
Tau Wae TYS50203R6N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 3.6UH 2.5A 43 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257982 pcs Pepa Raraunga 1.TYS50203R6N-10.pdf2.TYS50203R6N-10.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 43MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 43 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 43 mOhm
Whakatauranga onamata 2.5A I teie nei - Maama 2.8A