TYS5040150M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS5040150M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS5040150M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 2A 86 MOHM SMD
Ngā Rauemi: TYS5040150M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS5040150M-10
Tau Wae TYS5040150M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2A 86 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176418 pcs Pepa Raraunga TYS5040150M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS5040
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2712-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.165" (4.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Inductor 2A 86 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A
I teie nei - Maama 2A