TYS6020100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6020100M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS6020100M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.4A 105 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.TYS6020100M-10.pdf2.TYS6020100M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS6020100M-10
Tau Wae TYS6020100M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.4A 105 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289159 pcs Pepa Raraunga 1.TYS6020100M-10.pdf2.TYS6020100M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6020
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2720-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 1.4A 105 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.4A
I teie nei - Maama 1.75A