TYS60202R2N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS60202R2N-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS60202R2N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.75A 28 MOHM
Ngā Rauemi: TYS60202R2N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS60202R2N-10
Tau Wae TYS60202R2N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.75A 28 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212203 pcs Pepa Raraunga TYS60202R2N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6020
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2723-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 61MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 2.75A 28 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.75A
I teie nei - Maama 3.75A