TYS6028101M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6028101M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS6028101M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: TYS6028101M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS6028101M-10
Tau Wae TYS6028101M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219620 pcs Pepa Raraunga TYS6028101M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6028
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2727-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Inductor 700mA 500 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Whakatauranga onamata 700mA
I teie nei - Maama 650mA