TYS60281R3N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS60281R3N-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.3UH 4.58A 16.9 MOHM
Ngā Rauemi: TYS60281R3N-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS60281R3N-10
Tau Wae TYS60281R3N-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1.3UH 4.58A 16.9 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288291 pcs Pepa Raraunga TYS60281R3N-10.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3µH Shielded Inductor 4.58A 16.9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16.9 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.58A I teie nei - Maama 6A