TYS6028470M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS6028470M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS6028470M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 1.06A 315 MOHM
Ngā Rauemi: TYS6028470M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS6028470M-10
Tau Wae TYS6028470M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 1.06A 315 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252464 pcs Pepa Raraunga TYS6028470M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS6028
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2733-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 1.06A 315 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 315 mOhm Whakatauranga onamata 1.06A
I teie nei - Maama 1.15A