TCTU1D334M8R
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
TCTU1D334M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTU1D334M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP 0.33UF 20V 20% 0402
Ngā Rauemi: TCTU1D334M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTU1D334M8R
Tau Wae TCTU1D334M8R Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga CAP 0.33UF 20V 20% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 813682 pcs Pepa Raraunga TCTU1D334M8R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 0.33µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato U
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa TCT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 511-1684-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga TCTU1D334M8R
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 0.33µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 0402 (1005 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP 0.33UF 20V 20% 0402