TCTP0J336M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTP0J336M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTP0J336M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 6.3V 20% 0805
Ngā Rauemi: TCTP0J336M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTP0J336M8R
Tau Wae TCTP0J336M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 6.3V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191625 pcs Pepa Raraunga TCTP0J336M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TCT Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1505-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae P
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 4 Ohm
Te kaha 33µF