TCTAL1E475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTAL1E475M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTAL1E475M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCTAL1E475M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTAL1E475M8R
Tau Wae TCTAL1E475M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132843 pcs Pepa Raraunga TCTAL1E475M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCT Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1503-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm Te kaha 4.7µF