TCTAL1A476M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTAL1A476M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTAL1A476M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCTAL1A476M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTAL1A476M8R
Tau Wae TCTAL1A476M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192975 pcs Pepa Raraunga TCTAL1A476M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCT Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1500-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) Te kaha 47µF