TCTP0G476M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTP0G476M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTP0G476M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 4V 20% 0805
Ngā Rauemi: TCTP0G476M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTP0G476M8R
Tau Wae TCTP0G476M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 4V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228684 pcs Pepa Raraunga TCTP0G476M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TCT Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 511-1504-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae P Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 4 Ohm Te kaha 47µF