TCTAL0J107M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTAL0J107M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTAL0J107M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCTAL0J107M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTAL0J107M8R
Tau Wae TCTAL0J107M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204746 pcs Pepa Raraunga TCTAL0J107M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCT Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1498-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae AL Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm Te kaha 100µF