TCTAL0E227M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCTAL0E227M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCTAL0E227M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 2.5V 20% 1206
Ngā Rauemi: TCTAL0E227M8R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCTAL0E227M8R
Tau Wae TCTAL0E227M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 2.5V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154190 pcs Pepa Raraunga TCTAL0E227M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCT Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 511-1681-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae AL
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm
Te kaha 220µF