BP5233-33A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5233-33A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5233-33A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3A
Ngā Rauemi: BP5233-33A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5233-33A
Tau Wae BP5233-33A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4579 pcs Pepa Raraunga BP5233-33A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.28" L x 0.43" W x 0.93" H (32.5mm x 11.0mm x 23.5mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case 11-SIP Module, 10 Leads
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Tau Wae Tuakiri BP523*