BP5234A33
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5234A33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5234A33
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 4A
Ngā Rauemi: BP5234A33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5234A33
Tau Wae BP5234A33 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9714 pcs Pepa Raraunga BP5234A33.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.52" L x 0.49" W x 0.93" H (38.5mm x 12.5mm x 23.5mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case 10-SIP Module, 9 Leads
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4A Tau Wae Tuakiri BP523*