BP5232-25A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5232-25A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5232-25A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 2A
Ngā Rauemi: BP5232-25A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5232-25A
Tau Wae BP5232-25A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5863 pcs Pepa Raraunga BP5232-25A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.10" L x 0.47" W x 0.77" H (28.0mm x 12.0mm x 19.5mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case 10-SIP Module, 9 Leads
Tae Mahi -20°C ~ 55°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 2A 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Tau Wae Tuakiri BP523*
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5232-33A
BP5232-33A
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V 2A
I roto i te taonga: 4507 pcs
Tikiake: BP5232-33A.pdf
RFQ
BP5223
BP5223
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 0.15A