BP5226-18
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5226-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5226-18
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 18V 0.5A
Ngā Rauemi: BP5226-18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5226-18
Tau Wae BP5226-18 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 18V 0.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5917 pcs Pepa Raraunga BP5226-18.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 18V Momotuhi - Input (Min) 20V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 46V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 1.34" L x 0.32" W x 0.69" H (34.0mm x 8.1mm x 17.4mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case 12-SIP, 8 Leads
Ētahi Ingoa BP522618 Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 18V 500mA 20V - 46V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA