BP5224-33
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5224-33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5224-33
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: BP5224-33.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5224-33
Tau Wae BP5224-33 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5101 pcs Pepa Raraunga BP5224-33.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Momotuhi - Input (Min) 7V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.70" L x 0.38" W x 0.71" H (17.8mm x 9.7mm x 18.1mm) Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case 6-SIP Module, 5 Leads
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 7V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Nga tono ITE (Commercial)