BP5275-18
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5275-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5275-18
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V 1W
Ngā Rauemi: BP5275-18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5275-18
Tau Wae BP5275-18 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4935 pcs Pepa Raraunga BP5275-18.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Rahi / Rahi 0.54" L x 0.20" W x 0.91" H (13.8mm x 5.2mm x 23.0mm)
Raupapa BP5275 Mana (Watts) 1W
Packaging Tray Paa / Case 3-SIP
Ētahi Ingoa BP527518 Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga SCP He pai 73%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 500mA 4.5V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA