BP5277-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5277-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5277-15
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 7.5W
Ngā Rauemi: BP5277-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5277-15
Tau Wae BP5277-15 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga BP5277-15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Input (Min) 19V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 1.04" L x 0.64" W x 0.24" H (26.4mm x 16.3mm x 6.2mm) Raupapa BP5277
Mana (Watts) 7.5W Packaging Tray
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa BP527715
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 19V - 32V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Tau Wae Tuakiri BP5277