BP5275-25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5275-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5275-25
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Ngā Rauemi: BP5275-25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5275-25
Tau Wae BP5275-25 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30128 pcs Pepa Raraunga BP5275-25.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V Momo Non-Isolated PoL Module
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Rahi / Rahi 0.54" L x 0.20" W x 0.91" H (13.8mm x 5.2mm x 23.0mm)
Raupapa BP5275 Mana (Watts) 1W
Packaging Tray Paa / Case 3-SIP
Ētahi Ingoa BP527525 Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga SCP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.5V - 14V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA