WP26-S024VA1-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP26-S024VA1-R15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP26-S024VA1-R15000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP
Ngā Rauemi: 1.WP26-S024VA1-R15000.pdf2.WP26-S024VA1-R15000.pdf3.WP26-S024VA1-R15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP26-S024VA1-R15000
Tau Wae WP26-S024VA1-R15000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP26 Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2930-2
WP26-S024VA1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.6mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.023" (0.59mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold