WP27D-P030VA3-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP27D-P030VA3-R15000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN FPC PLUG 0.35MM 30POS SMD
Ngā Rauemi: 1.WP27D-P030VA3-R15000.pdf2.WP27D-P030VA3-R15000.pdf3.WP27D-P030VA3-R15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP27D-P030VA3-R15000
Tau Wae WP27D-P030VA3-R15000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN FPC PLUG 0.35MM 30POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP27D Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2971-2
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.022" (0.57mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold