WP27D-P030VA1-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP27D-P030VA1-R15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP27D-P030VA1-R15000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 0.35MM PITCH, 0.7MM STACKING HEI
Ngā Rauemi: 1.WP27D-P030VA1-R15000.pdf2.WP27D-P030VA1-R15000.pdf3.WP27D-P030VA1-R15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP27D-P030VA1-R15000
Tau Wae WP27D-P030VA1-R15000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 0.35MM PITCH, 0.7MM STACKING HEI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP27D Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2935-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.022" (0.57mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)