WP26-P040VA1-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP26-P040VA1-R15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP26-P040VA1-R15000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP
Ngā Rauemi: 1.WP26-P040VA1-R15000.pdf2.WP26-P040VA1-R15000.pdf3.WP26-P040VA1-R15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP26-P040VA1-R15000
Tau Wae WP26-P040VA1-R15000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP26 Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2931-2
WP26-P040VA1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Nga Tae Whakamuri 0.6mm
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.019" (0.48mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)