WP25D-P010VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP25D-P010VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP25D-P010VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 10 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Ngā Rauemi: 1.WP25D-P010VA1-R8000.pdf2.WP25D-P010VA1-R8000.pdf3.WP25D-P010VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP25D-P010VA1-R8000
Tau Wae WP25D-P010VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 10 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP25D Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2945-2
WP25D-P010VA1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.022" (0.57mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WP25BK
WP25BK
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 25W 120V