WP25D-S028VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP25D-S028VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP25D-S028VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Ngā Rauemi: 1.WP25D-S028VA1-R8000.pdf2.WP25D-S028VA1-R8000.pdf3.WP25D-S028VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP25D-S028VA1-R8000
Tau Wae WP25D-S028VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP25D Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2948-2
WP25D-S028VA1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 28
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold