WP25D-P028VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP25D-P028VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP25D-P028VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Ngā Rauemi: 1.WP25D-P028VA1-R8000.pdf2.WP25D-P028VA1-R8000.pdf3.WP25D-P028VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP25D-P028VA1-R8000
Tau Wae WP25D-P028VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP25D Pana 0.014" (0.35mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2946-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 28
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.022" (0.57mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WP232J77V60Q2
WP232J77V60Q2
Kaihanga: Electroswitch
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 4153 pcs
Tikiake:
RFQ
WP25
WP25
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 25W 120V
I roto i te taonga: 1881 pcs
Tikiake:
RFQ
WP25D-S010VA1-R8000
WP25D-S010VA1-R8000
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: 10 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Tikiake: WP25D-S010VA1-R8000.pdf
WP25D
WP25D
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SOLDERING IRON 25W 230V