IXTP5N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP5N50P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP5N50P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 4.8A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP5N50P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP5N50P
Tau Wae IXTP5N50P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 4.8A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57427 pcs Pepa Raraunga IXTP5N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 2.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 89W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 620pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 12.6nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 4.8A (Tc) 89W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.8A (Tc)