IXTP50N20PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP50N20PM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP50N20PM
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 20A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP50N20PM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP50N20PM
Tau Wae IXTP50N20PM Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 20A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22082 pcs Pepa Raraunga IXTP50N20PM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 90W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2720pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 20A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)