IXTP56N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP56N15T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP56N15T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 150V 56A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP56N15T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP56N15T
Tau Wae IXTP56N15T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 150V 56A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35927 pcs Pepa Raraunga IXTP56N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 36 mOhm @ 28A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 150V 56A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 56A (Tc)