IXTP60N20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP60N20T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP60N20T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 60A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP60N20T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP60N20T
Tau Wae IXTP60N20T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 60A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25412 pcs Pepa Raraunga IXTP60N20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa Trench™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 30A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4530pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 73nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 60A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)