IXTP64N055T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP64N055T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP64N055T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 55V 64A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP64N055T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP64N055T
Tau Wae IXTP64N055T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 55V 64A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4716 pcs Pepa Raraunga IXTP64N055T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchMV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 130W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1420pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 37nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 55V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 55V 64A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 64A (Tc)