IXTP50N25T
IXYSIXYS
IXTP50N25T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP50N25T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 50A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP50N25T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP50N25T
Tau Wae IXTP50N25T Kaihanga IXYS
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 50A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48313 pcs Pepa Raraunga IXTP50N25T.pdf
Putanga - Whakamātau 4000pF @ 25V Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB
Vgs (th) (Max) @ Id 50 mOhm @ 25A, 10V Vgs (Max) 10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Runa I (Max) @ Id, Vgs 50A (Tc)
Ko te poari TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga IXTP50N25T
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 78nC @ 10V Momo IGBT ±30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 1mA FET Pānga N-Channel
Whakaahua nui N-Channel 250V 50A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-220AB Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) -
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 50A TO-220 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 250V
Ratonga Capacitance 400W (Tc)