V320LT40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT40B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT40B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320LT40B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT40B
Tau Wae V320LT40B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5751 pcs Pepa Raraunga V320LT40B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 150J
Whakaahuatanga Taipitopito 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT40BP
V320LT40BP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 240180 pcs
Tikiake: V320LT40BP.pdf
RFQ
V320LT20APX2855
V320LT20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 206988 pcs
Tikiake:
RFQ
V320LT40BPX10X2855
V320LT40BPX10X2855
Tikiake: V320LT40BPX10X2855.pdf
V320LT20AP
V320LT20AP
Tikiake: V320LT20AP.pdf
V320LT20CPX2855
V320LT20CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V320LT20CPX2855.pdf
V320LT40BPX2855
V320LT40BPX2855
Tikiake: V320LT40BPX2855.pdf
V320LT40CPX10
V320LT40CPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V320LT40CPX10.pdf
V320LT40BPX10
V320LT40BPX10