V320LT20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT20A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT20A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V320LT20A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT20A
Tau Wae V320LT20A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4229 pcs Pepa Raraunga V320LT20A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT20APX2855
V320LT20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 206988 pcs
Tikiake:
RFQ
V320LT20C
V320LT20C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5143 pcs
Tikiake: V320LT20C.pdf
RFQ
V320LT10P
V320LT10P
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake: V320LT10P.pdf
V320LT20AP
V320LT20AP