V320LT20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT20C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V320LT20C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT20C
Tau Wae V320LT20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5143 pcs Pepa Raraunga V320LT20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 165J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT20CPX2855
V320LT20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM