V320LT40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT40BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320LT40BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT40BP
Tau Wae V320LT40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240180 pcs Pepa Raraunga V320LT40BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 150J
Whakaahuatanga Taipitopito 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz