V320LT40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320LT40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT40CP
Tau Wae V320LT40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106175 pcs Pepa Raraunga V320LT40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 345J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT40CPX810
V320LT40CPX810
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 109368 pcs
Tikiake: V320LT40CPX810.pdf
RFQ
V320LT40B
V320LT40B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5751 pcs
Tikiake: V320LT40B.pdf
RFQ
V320LT40CPX2855
V320LT40CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM