V320LT20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V320LT20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT20CP
Tau Wae V320LT20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161294 pcs Pepa Raraunga V320LT20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 165J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT40BP
V320LT40BP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 240180 pcs
Tikiake: V320LT40BP.pdf
RFQ
V320LT40BPX10X2855
V320LT40BPX10X2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 165271 pcs
Tikiake: V320LT40BPX10X2855.pdf
RFQ
V320LT20C
V320LT20C
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM