V320LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LT10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LT10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V320LT10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LT10
Tau Wae V320LT10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga V320LT10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 48J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 170pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LS7PX2855
V320LS7PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 359793 pcs
Tikiake:
RFQ
V320LS40CPX810
V320LS40CPX810
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 107596 pcs
Tikiake: V320LS40CPX810.pdf
RFQ
V320LT10CPX2855
V320LT10CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V320LT10CPX2855.pdf
V320LS40CPX2855
V320LS40CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V320LS40CPX2855.pdf
V320LS7P
V320LS7P
Tikiake: V320LS7P.pdf
V320LT10P
V320LT10P
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake: V320LT10P.pdf
V320LT10CP
V320LT10CP