TPSMD13A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD13A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD13A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD13A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD13A
Tau Wae TPSMD13A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123021 pcs Pepa Raraunga TPSMD13A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F6560TR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMD15CA
TPSMD15CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
I roto i te taonga: 116287 pcs
Tikiake: TPSMD15CA.pdf
RFQ
TPSMD12A
TPSMD12A
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-214AB
I roto i te taonga: 185070 pcs
Tikiake: TPSMD12A.pdf
RFQ
TPSMD13A
TPSMD13A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB