TPSMD15A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD15A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD15A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD15A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD15A
Tau Wae TPSMD15A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126742 pcs Pepa Raraunga TPSMD15A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F6562DKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A