TPSMD13CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD13CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD13CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD13CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD13CA
Tau Wae TPSMD13CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136414 pcs Pepa Raraunga TPSMD13CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.5A