TPSMD12A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
TPSMD12A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD12A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-214AB
Ngā Rauemi: TPSMD12A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD12A
Tau Wae TPSMD12A Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 185070 pcs Pepa Raraunga TPSMD12A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 13.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 150.8A
Ko te poari DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F6559TR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga TPSMD12A Whakaahuatanga TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-214AB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.9V Capacitance @ Frequency -