TPSMD10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD10A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD10A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD10A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD10A
Tau Wae TPSMD10A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107459 pcs Pepa Raraunga TPSMD10A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F6557DKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMD10CA
TPSMD10CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AB